Zavřít X :
Vanas


Nabízíme Vám pěkné dětské postele z masivu a lamina.

V naší nabídce naleznete zvýšenou postel z masivu včetně matrace, roštu a textílie  za velmi přijatelnou cenu. 

Vyhledávání

podrobné hledání

Kované postele

 Kovaný (kovový) nábytek :
 

 

V naší nabídce najdete kované postele, komody, noční stolky a různé doplňky. Vysoký podíl ruční práce a použití masivního železa dodává výrobkům neopakovatelný vzhled, který je vysoce ceněn jak koncovými zákazníky, tak majiteli hotelů a restaurací.

Věříme, že i vy se stanete našimi zákazníky a budete mít příležitost přesvědčit se, že kovaný nábytek je zárukou kvality a spolehlivosti.

 

 

Kovové postele

 

Díky své nadčasovosti, univerzálnosti a originálnímu designu jsou kovové postele v současnosti velmi oblíbeným artiklem u všech věkových skupin. V naší nabídce najdete mnoho typů, designů a dalších doplňků. Každý člověk stráví v posteli třetinu svého života, proto by měl při jejím výběru pečlivě zvážit, jakou kvalitu, design, spolehlivost a pohodlí požaduje.

Jsou jedinečné v tom, že jsou ručně kované z masivního železa. Kované postele jsou stabilní a absolutně zabraňují nežádoucímu vrzání.

 

Rozměry: Kované postele se vyrábějí v pěti rozměrech (v závislosti na modelu) 90 x 200 cm, 120x200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm.

 

Přejeme Vám krásné chvíle v ručně kovaných postelích ! Nejprodávanější zboží
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu