Zavřít X :
Vanas


Nabízíme Vám pěkné dětské postele z masivu a lamina.

V naší nabídce naleznete zvýšenou postel z masivu včetně matrace, roštu a textílie  za velmi přijatelnou cenu. 

Vyhledávání

podrobné hledání

Křesla

V této sekci naleznete křesla, masážní křesla a houpací křesla.

 

Masáž je prostředkem, který nám pomáhá vzepřít se nemilosrdnému návalu každodenní vyčerpávající práce a odolat tlakům v soukromém životě. Pro mnohé z nás je bolest ve svalech již zcela běžným pocitem, na nějž jsme si zvykli a odsunuli ho z vědomí.

 

Proto si často teprve až po absolvování masáže uvědomíme, jak byly naše svaly namožené, bolestivě napjaté , a že nás také překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených stálo zbytečně mnoho energie. Dobře provedená masáž vede k celkovému pocitu pohody, tepla a bezpečí a tím umožňuje zharmonizování a zotavení těla i ducha v podstatě zdravého jedince. Ve formě odborně provedené masáže nejen uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, ale předává také teplo, pocit jistoty a sebeúcty.

 

Houpací křeslo je vyrobeno z ohýbaného dřeva. Houpací křeslo působí velmi elegantně, výjimečně a stylově. Proto bude houpací křeslo ve Vaší domácnosti nepřehlédnutelný kus nábytku. Není snad nutné nikoho přesvědčovat o pohodlí a komfortu relaxace v tomto houpacím křesle. Houpací křeslo určitě splní očekávání na pohodlí a komfort.Nejprodávanější zboží
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu