Zavřít X :
Vanas


Nabízíme Vám pěkné dětské postele z masivu a lamina.

V naší nabídce naleznete zvýšenou postel z masivu včetně matrace, roštu a textílie  za velmi přijatelnou cenu. 

Vyhledávání

podrobné hledání

Nábytek z masivu borovice

Moderní nábytek z masivu borovice

 

Základem kvalitního bydlení je příjemná atmosféra v domě. Mnohdy nezáleží ani na velikosti domu, ale hlavně na tom, jak je interiér zařízen. Většina lidí se cítí nejlépe, je-li obklopena přírodními materiály. Proto se při výběru nábytku doporučuje nábytek z masivu. Dřevo především žije, skvěle voní a je velmi příjemné na dotyk i na pohled, dává pocit, že i když bydlíte ve velkém městě, máte doma kus ryzí přírody. Splní vždy Vaše požadavky a očekávání.

 

 
VITO
 
Nechte se inspirovat a udělat krok vpřed ... Moderní styl nábytku s příměsí klasických forem ... pohodlí a elegance v každém detailu je to, co nově hledáte!
 
Jedná se o unikátní sbírku moderního-klasického stylu, který se skládá z 22 prvků. Nábytek nabízí teplé barvy - přírodní borovici, olše, dub. Nábytek působí lehce a jemně. Nábytek je doplněn také ergonomickými hliníkovými rukojeti.
 
 
ROSARIO
 
Rosario nábytek je vytvořen pro ty, kteří preferují tradiční atmosférou. Charakteristické pro nábytek Rosario je zaoblení. Skládá se z 20 prvků, který umožňuje individuální uspořádání jednotlivých místností.
 
 
BERMUN
 
Tento nábytek nabízí komfort, harmonii a eleganci, konstrukce je velmi robustní a stabilníí. Bermun kolekce je nástupcem Rosario, obohacená o frézu zdůrazňující přirozenou krásu dřeva. To vše je dosaženo s pomocí moderních technologií a dodává nábytku  překvapivě atraktivní ceny...
 
 
 
Dostupné barevné odstíny :

  přírodní provedení

  olše

  dub
 

Zde nabízíme nábytek - postele, komody, skříně a knihovny dle požadavků zákazníka, který dokáže ocenit kvalitu a komfort, který nábytek z masivu nabízí. Nabízíme Vám také dovoz nábytku až k vám domů, vynášku, případně montáž nábytku.

 


Nejprodávanější zboží
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu