Kuchyně

Vybavení kuchyně patří mezi ty části obytného interiéru, které si často pořizujeme v nějakém historizujícím stylu. Běžně…

Dvířka MDF

Kuchyně tohoto provedení jsou nejčastěji používanou variantou na našem trhu a dá se říci, že svými užitnými vlastnostmi osloví téměř každého zákazníka nejen širokou nabídkou dodávaných folií a typů profilů dvířek, ale i možnosti dobrého zpracování samotného materiálu.

Kuchyně s MDF dvířky, které jsou vakuově zalisovány fólií, jsou velmi dobře opracované a folie na nich použitá je velmi snadně omyvatelná a nenáročná na údržbu. 

Možnost velkého výběru fólií a velká variabilita plošného tvarování dvířek vedou k velkému množství variant, které je možné kombinovat. 

Hlavní výhodou je, že nabízejí stylově zvolit jakoukoli podobu a není nutné se vyhranit do některého stylu již popsaných kuchyní.

Dvířka se dají tvarovat jak do podoby rustikálních frézů, tak hladkého jednoduchého provedení. Nejčastěji používané odstíny jsou ve formě dřevodezénů a jejich dalších kombinací, přičemž folie jsou co do provedení velmi věrně zpracované.

Odstíny dřevin jsou nejčastěji olše, dub, buk, jasan, bříza a další dřeviny dodávané v podobě folie na náš trh. Do této kategorie spadá většina kuchyní a jsou hojně používány jak do méně náročného interiéru, tak i do větších a náročněji zařizovaných kuchyní. Korpusy jsou ke dvířkům vybírány vždy tak, aby bylo dodrženo co nejbližší kontinuity s folií dvířek. Ze stejného materiálu je možné volit i většinu doplňků a zdobných prvků jako např. věncová lišta, mřížky a pod. Samozřejmostí je vybavit vše funkčně a s ohledem dle výběru zákazníka, také doplňky jako plnovýsuvy, drátěné programy a další.
Kuchyně tohoto provedení si nacházejí nejširší okruh příznivců a jsou dobrým typem pro každého zákazníka.

Dvířka z lamina

Kuchyně s hladkými dvířky vyrobenými z lamina jsou základním a dnes často používaným prvkem, který je považován za základní použitý materiál na kuchyňská dvířka.

Barevné odstíny od bílé přes různé odstíny dřeva až po další barevná provedení jsou jen omezena nabídkou výrobce lamina.

Hrany dvířek jsou olepeny ABS hranou síly 2mm, možnost kombinace různě barevných hran s rozličnými dezény lamina jsou zajímavým prvkem, který může vytvářet různé náhledy na barevné sladění celého interiéru.

Tvar dvířek je možný jen v hladkém provedení, a tak je dané, jak jsou tyto kuchyně v celkovém pojetí chápány. Buď jako cenově méně náročná varianta, nebo za použití různých hran a doplňků jako zajímavé oživení a doplnění interiérů.

Další dobrou vlastností je propojení dvířek a samotného korpusu do jednotné barevné a materiálové linie, která zaručuje, že obě provedení jsou stejná.

V cenově nižších provedeních je potom i do těchto korpusů možné vkládat různé vnitřní vybavení, které dokáže ve funkčnosti dodat této kuchyňské lince velké obohacení a zhodnocení pro zákazníky. Kvalitní používaný materiál na dvířka je v neposlední řadě velmi lehce čistitelný a dobře udržován v souvislosti na dnešní čistící a leštící prostředky.

Tento tvar lze vřele doporučit pro zákazníky, jenž hledají jak cenově dostupnou variantu, tak zajímavé řešení v celé škále již zmíněných odstínů.

AAA

Kategorie Kuchyně má následující podkategorie:

Počet nalezených produktů: 4

Kuchyně z masivu borovice

Kuchyně z masivu borovice

32 900
1412,02 EUR

Expedujeme do 21 dnů

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 180 cm

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 180 cm

22 000
944,21 EUR

Expedujeme do 21 dnů

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 120 cm

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 120 cm (spodní část)

16 200
695,28 EUR

Expedujeme do 21 dnů

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 180 cm (spodní část)

Kuchyňská sestava z masivu borovice š. 180 cm

13 000
557,94 EUR

Expedujeme do 21 dnů